Dzień otwarty WZL-1

Obiekt: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.

Godziny wycieczki: 9.00-15:00

Miejsce zbiórki z dokładnym adresem: brama wejściowa Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A., ul. Dubois 119  93-465 Łódź

Atrakcje wycieczki: Goście będą mogli zobaczyć śmigłowce latające w Siłach Zbrojnych RP, a także dowiedzieć się wiele o historii WZL-1 S.A. oraz o najciekawszych, związanych z nią wydarzeniach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Forma udziału: obowiązują zapisy do 25 lipca 2017r, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem zwiedzanie@wzl1.mil.pl (w mailu należy podać imię i nazwisko, adres zameldowania, nr dowodu wszystkich chętnych osób), posiadanie dowodu osobistego przy zwiedzaniu jest warunkiem koniecznym.

1. Zwiedzanie w grupach, liczba miejsc ograniczona.

2. Na teren zakładu wstęp mają osoby wyłącznie z obywatelstwem polskim.

2. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione drogą mailową o dokładnej godzinie rozpoczęcia zwiedzania,

3. Uwaga! Dzieci mogą uczestniczyć w zwiedzaniu wyłącznie pod opieką dorosłych. Zgłoszenia dzieci imienne wraz z podaniem ich wieku.

O obiekcie:

WZL Nr 1 S.A. w Łodzi to jedna z wiodących firm branży lotniczej w Europie, o ponad 70-letniej tradycji. Spółka jest jedną z firm wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
W tym na co dzień niedostępnym dla osób postronnym przedsiębiorstwie realizuje się naprawy, obsługi oraz modernizacje śmigłowców będących na wyposażeniu polskiej armii.

WZL Nr 1 S.A. w Łodzi to nie tylko tradycja i doświadczenie, ale także rozwój i wdrażanie nowych technologii. Obecnie najważniejszym wyzwaniem jest stworzenie centrum serwisowego nowego śmigłowca wielozadaniowego oraz uderzeniowego.

Wizyta w Wojskowych Zakładach Lotniczych Nr 1 S.A. to niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć firmę „od środka”. Niedostępny na co dzień zakład odsłoni swoje tajemnice. Przewodnicy – pracownicy zakładu oprowadzą gości po najciekawszych miejscach, opowiedzą o działalności spółki.

Ważne informacje organizacyjne: Każda wycieczka trwa około 45 minut. Wstęp na teren spółki dla osób z obywatelstwem polskim. Dzieci mogą uczestniczyć  w zwiedzaniu wyłącznie pod opieką dorosłych. Dla zwiedzających będzie udostępniony parking oraz namiot i woda. Podczas wycieczki będzie można robić zdjęcia.

KONTAKT ws. wycieczek: zwiedzanie@wzl1.mil.pl